Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
w strzelectwie sportowym

14-19 lipca 2017, Warszawa

Wyniki „na żywo”

na

www.wyniki-strzeleckie.pl

 

14 lipca – piątek

11:00-18:00 Akredytacja i biuro zawodów – Dom Studencki nr 4 ul. Kaliskiego 21
14:00-15:00 Obiad
15:00 Odjazd na Ceremonię Otwarcia  XXIII FOOM (transport organizatora)
11:00-18:00 Depozyt broni
20:00 Konferencja Techniczna – strzelnica kulowa
15 lipca – sobota
Treningi odbywają się według list startowych poszczególnych konkurencji
10:00-16:00 Biuro zawodów
9:00-17:30 Depozyt broni
9:00-17:00 Kontrola broni i wyposażenia
10m 8:30 Odprawa sędziów – strzelnica kulowa
10:00 10:30 Trening karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
10:40 11:10 Trening karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
11:20 11:50 Trening pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
12:00 12:30 Trening pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
12:40 13:10
13:20 13:50 Trening karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
14:00 14:30 Trening karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
14:40 15:10 Trening pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
15:20 15:50 Trening pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
25 m 10:00 10:30 Trening pistolet sportowy  30+30 strzałów – juniorzy młodsi
10:40 11:10 Trening pistolet sportowy  30+30 strzałów – juniorzy młodsi
11:20 11:50
12:00 12:30 Trening pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – juniorzy młodsi
12:40 13:10 Trening pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – juniorzy młodsi
13:20 13:50 Trening pistolet sportowy  30+30 strzałów – juniorki młodsze
14:00 14:30 Trening pistolet sportowy  30+30 strzałów – juniorki młodsze
50 m 10:00 10:30 Trening karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi
10:40 11:10 Trening karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi
11:20 11:50 Trening karabin sportowy 3×20 strzałów  – juniorzy młodsi
12:00 12:30 Trening karabin sportowy 3×20 strzałów  – juniorzy młodsi
12:40 13:10 Trening karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
13:20 13:50 Trening karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
14:00 14:30 Trening karabin sportowy 3×20 strzałów  – juniorki młodsze
14:40 15:10 Trening karabin sportowy 3×20 strzałów  – juniorki młodsze
Rzutki   10:00 Trening Skeet
   
16 lipca – niedziela
9:00-16:00 Biuro zawodów
7:45-19:00 Depozyt broni
8:00-16:30 Kontrola broni i wyposażenia
10 m Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
10:30 10:45 11:35 pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
17:00 Finał Strzelania w sieci
25 m Dokładna Szybka
9:00 13:30 pistolet sportowy 30+30 – juniorzy młodsi
10:30 14:30 pistolet sportowy 30+30 – juniorzy młodsi
12:00 15:30 pistolet sportowy 30+30 – juniorzy młodsi
50 m Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi
10:35 10:50 11:40 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi
12:10 12:25 13:15 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi
Rzutki   10:00 Skeet 75 – juniorzy młodsi i juniorki młodsze
  15:00 Trening Trap
16:30 Odprawa sędziów z delegatem technicznym.
17 lipca – poniedziałek
12:00-16:00 Biuro zawodów
7:45-18:30 Depozyt broni
8:00-18:00 Kontrola broni i wyposażenia
10 m Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
10:30 10:45 11:35 karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
16:00 16:10 16:40 karabin pneumatyczny Mix
Obecność Oceniane
17:00 17:30 karabin pneumatyczny Mix – finał
25 m Dokładna Szybka
9:00 12:00 pistolet sportowy 30+30 – juniorki młodsze
10:30 13:00 pistolet sportowy 30+30 – juniorki młodsze
50 m Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
10:35 10:50 11:40 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
12:10 12:25 13:15 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
13:45 14:00 14:50 karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze
15:15 15:30 16:30 pistolet dowolny 40 strzałów – juniorzy młodsi
16:55 17:10 18:10 pistolet dowolny 40 strzałów – juniorzy młodsi
Rzutki   10:00 Trap 75 – juniorzy młodsi i juniorki młodsze
  15:00 Trening Double Trap
17:00 Odprawa sędziów z delegatem technicznym.
18:00 Dekoracja za 2 dni zawodów ( w wyjątkiem konkurencji śrutowych)
18 lipca – wtorek
9:00-14:00 Biuro zawodów
7:45-18:30 Depozyt broni
8:00-16:00 Kontrola broni i wyposażenia
10m

 

 

 

 

10m

Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
10:30 10:45 11:35 pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
12:00 12:15 13:05 pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi
14:00 14:10 14:40 pistolet pneumatyczny Mix
15:05 15:15 15:45 pistolet pneumatyczny Mix
Obecność Oceniane
16:30 17:00 pistolet pneumatyczny Mix – finał
50m Próbne Oceniane
9:00 9:15 11:00 karabin sportowy 3×20 strzałów – juniorki młodsze
11:25 11:40 13:25 karabin sportowy 3×20 strzałów – juniorki młodsze
13:50 14:05 15:50 karabin sportowy 3×20 strzałów – juniorki młodsze
Rzutki     10:00 Double Trap 90 – juniorzy młodsi
17:00 Odprawa sędziów z delegatem technicznym.
19 lipca – środa
9:00-12:00 Biuro zawodów
7:45-15:30 Depozyt broni
8:00-14:30 Kontrola broni i wyposażenia
 10m Próbne Oceniane
9:00 9:15 10:05 karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
10:30 10:45 11:35 karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
12:00 12:15 13:05 karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze
25m I część II część
9:00 12:15 pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – juniorzy młodsi
9:45 13:00 pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – juniorzy młodsi
10:30 13:45 pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – juniorzy młodsi
11:30 Publikacja list startowych na II część konkurencji – przepis ISSF 6.6.6.2 b)
Próbne Oceniane
50m 9:00 9:15 11:00 karabin sportowy 3×20 strzałów – juniorzy młodsi
11:25 11:40 13:25 karabin sportowy 3×20 strzałów – juniorzy młodsi
15:30 Ceremonia Dekoracji i zamknięcie FOOM